Ceyda – Adana

Ben geldim yahu sefalar getirdin yok mu? Ceyda ben. 28 yaşındayım. jigolo başvuru için bir beyfendi arıyorum. Ay ben oldukça yalnızım artık canım sıkılmaya başladı. Deneyimlerim beni yanıltmıyor bir çok vakit fakat olsun ya hayırlısını beklemeye devam ediyorum. Gene de bana yazacak olanların iyi mi talihli olduklarını da söylemek isterim. Güzellik merkezinde çalışıyorum ben. Kendime o denli oldukça bakıyorum ki ya dönen tekrar bakıyor. Teklifler havada uçuşuyor, evlenelim mi diyen oluyor. Hangi birine karşılık vermem lazım bilemiyorum.
Günlerdir dalıp düşünüyorum duyuru açayım mı diye. jigolo başvuru isterim dedim ya dostlar. Bu mevzuda oldukça ciddiyim lütfen samimi ciddi olanlar yorum atsın. Aslolan mühim olan şey anlaşabilmek. İnsanlar arasındaki ince çizgiyi bilmek lazım. Örneğin bana şakadan da olsa söz söylenmesine hazmedemiyorum. Derhal arkadaşlığımı kesiyorum. Bu tek bende değil ki öteki hanım arkadaşlarımda da bu şekilde.
Her gün yalnızım ben, jigolo başvuru isterim diye düşünmekten de yoruldum. Söylediğim benzer biçimde çevremde oldukça teklif eden var fakat önemi yok ki. Hissedemiyorum gerçek arkadaşlığı. Bu zoruma gidiyor işte. Aman ya her neyse sustum tamam. Güzel şeylerden bahsedelim o halde. Şimdi ben anlayışlı bir adam dost arıyorum. Oldukca kıskanmasın isterim. Güzel ve bakımlı olduğum için kimi zaman tıvıtır dul kısıtlamak istiyor yapmayın bunu.
Yaş kriterim 36 falan. Daha büyükler yorum yazmasın. Her insanın prensipleri var sonuçta. Bunların haricinde o şekilde büyük beklentilerim yok gördüğünüz suretiyle. Güzel bir arkadaşlık kuralım gerisi kendiliğinden gelecektir. Haydi o vakit Profil kayıt bildirimlerini umuyorum.

TagsAdana Adana kadın Adana jigolo sitesi Adana Partner Adana sevgili Ceyda Adana jigolo başvuru isteyen bayanlar jigolo başvuru isterim