bayburt jigolo furkan

erkek resim 11

 
 
Üniversite talebesi bir bey olarak jigololuk mesleğine adım attım,Adım ayaz vücutlu bir beyim diyebilirim 26 yaşındayım kilomda averaj 70 civarı insanoğlunun hasından anlayan bayanlar ulaşırsa sevinirim diyorsanız dogru yerde bulunmaktasınız Tipiyle bayanları kendine aşık eden vücudu fazlaca geniş bir adama tamamımız haiz olmak ister diye düşünüyorum  bayburt jigolo furkan ikamet etmekteyim

Önerilen makaleler

0 Yorum

 1. Merhaba;
  Ben Emrah 27 yaşındayım şehir yazmıyorum prensesim neredeyse bana her yer paris, esmerim, boyum 170, kilom 65 , atletik bir vucüda sahibim aynı zamanda Fitness ile uğraşıyorum, oldukça bakımlıyım ve prezentabl bir görünüşe sahibim. Gayet kültürlü ayrıca çok titiz bir erkeğim benimle irtibata geçmek isteyen bayanlarında aynı şekilde olmasını beklerim bu durum benim için çok önemli lütfen bu hassasiyet siz değerli bayanlar içinde geçerli olsun.
  Çalıştığımdan dolayı gündüz pek müsaitliğim olmuyor, randevu için lütfen mesai saatleri dışında [18:00’dan sonra] aramanızı rica ediyorum, bu konuda çok müzdaribim gün içinde gelen telefonları cevaplayamayabilirim eğer çok acil bir durum söz konusuysa mesaj gönderin müsait olduğumda size dönüş yaparım.
  Görüşme esnasında karşılıklı beğenilmeme olması durumunda görüşme başlamadan bitirilebilir.
  Diğer bir husus; sizlere sadece cinsellik konusunda yardımcı olmak istemem bunun dışında kendini yalnız hisseden bayanlar için de iyi bir arkadaş olabilirim. Hatta müsait olduğum zamanlarda tatil arkadaşınız olarak, iş yemeklerinizde, partilerde vb. ortamlarınızda size kavalyeniz olarak eşlik edebilir, kısacası her ortama uyum sağlayabilirim.
  Daha ayrıntılı bilgi için benimle irtibata geçebilirsiniz pişman olmayacaksınız (sadece istanbul değil çevre illere de müsaitlik durumuma göre yardımcı olmaya çalışırım.)
  Gizliliğe lütfen önem verelim.
  Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.