Bir haftalık jigoloyu kulak verin…

Bir haftalık jigoloyu kulak verin…
İyi günler, dostlar. Geçen hafta sitedeki müracaat formunu doldurdum, aynı gün ajanstan bir telefon geldi ve jigolo olmak için yapmam ihtiyaç duyulan her şeyi ise aynı günün akşamına tamamladım. Tam üç gün sonrasında da görüşmemi, 45 yaşlarında bir olgun bayanla gerçekleştirdim ve bu görüşmeden 3000 lira kazandım.
“Bu 3000 lira, daha geçen aya kadar bir garson olarak sabah 08.00-akşam 19.00 çalıştığım ve karşılığında aldığım 2200 liradan daha kıymetli ve mutluluk vericiydi. Bunun sebebi, bir tek meblağ olarak daha çok olması değildi elbet… 24 yaşındayım ve ilk kez insan yerine konularak para kazandım, ilk kez bana ücretimi ödeyen biri, üzerine bir de teşekkür etti.”
Doğal ki oldukca fazla para kazanmak ve hayatımı en lüks şekilde yaşamak isterim fakat jigololuğun bir de bu şekilde güzel bir tarafı varmış, insan yerine konuluyormuşsun doğrusu. Darısı her insanın başına.

Şimdiki hedefim de jigololuk kariyerinde güvenli adımlarla yürümek ve işimi en iyi şekilde yapmak. Gelişimleri haber veririm. Sağlıcakla kalınca.