jigolo ol

Otobüs şoförüyken jigolo oldum.

Selamün aleyküm. 2020 senesi için gold üyeliğimi yenilemeye geldim ve tıpkı benim şeklinde jigololuğa geçiş yapmış arkadaşlarımın hikayelerini görünce, ben de kendi jigololuk deneyimimi yazmak istedim:

Benim ismim Nejat. Tekirdağlıyım ve Tekirdağ’da yaşıyorum. 39 yaşındayım; eskiden tır şoförlüğü yapıyor ve Yunanistan ve Bulgaristan’a mal taşıyordum fakat dört yıl ilkin jigolo olmaya karar verip bu siteye üye oldum. Yurt haricinde jigololuk gerçekleştiren fazlaca insan görmeme rağmen Türkiye’de bu işi gerçekleştiren adamların bulunduğunu bilmiyordum ve araştırmalarım sonucunda, fazlaca kıymetli ve işinin ehli bu jigololuk sitesini buldum. Naturel ki derhal siteye üye oldum ve ben de fazlaca para kazanırken zevk içinde yüzmeye başladım.

Dört senelik jigololuk kariyerimde son aşama güzel bayanlarla yatarak cidden fazlaca büyük paralar kazandım ve nasipse bir on yıl daha jigololuk hayata geçirmeye ve fazlaca daha zengin ve lüks içinde yaşamaya niyetliyim.

Siz de vakit kaybetmeyin ve bence derhal jigolo olmak için başvurun. Sonrasında fazlaca pişman oluyorsunuz fakat işte maalesef gençliğiniz geri gelmiyor.