Gerçek Jigolo Ajansı Üye Yorumları

Gerçek Jigolo Ajansı Üye Yorumları Jigolo Kiralayan Ünlüler Merhaba Jigolo olmak isterim, benim adım canan. 23 yaşlarında üniversite mezunu bir hanımefendi uzun süre iş bulamayınca ofiste çalışmaya başladım, o sırada ofiste çalışıyor ve dışarıda bir şeyler yapıyordum. Size kendimden birazcık daha anlatmak istersem, güzel bir bayan olduğumu ve görkemli bir insan olduğumu düşünüyorum, takdirimi arayan fazlaca adam var.

images11

Fakat iç tutkum ve heyecanım öbürlerinden değişik, bu yüzden farklılıklar arayan bir insanım. Kolay ilişkileri sevmiyorum. Devamlı daha tutkulu ilişkiler isterim. Yasaklanan her şey daha çekici. Şimdi size anlatacağım öykü bu, öldü, bu yüzden yasak bir aşk ilişkisi beni çekti, bu tür bir aşk ilişkisi yaşıyorum.

images8

Jigolo Ajansı Avukatlık Oldunuz Mesajı

Jigolo Ajansı Avukatlık Oldunuz Mesajı Merhaba Jigolo olmak isterim, benim adım canan. 23 yaşlarında üniversite mezunu bir bayan uzun süre iş bulamayınca ofiste çalışmaya başladım, o sırada ofiste çalışıyor ve dışarıda bir şeyler yapıyordum. Size kendimden birazcık daha anlatmak istersem, güzel bir hanımefendi olduğumu ve görkemli bir insan olduğumu düşünüyorum, takdirimi arayan oldukca adam var. Fakat iç tutkum ve heyecanım öbürlerinden değişik, bu yüzden farklılıklar arayan bir insanım. Bayağı ilişkileri sevmiyorum. Sürekli daha tutkulu ilişkiler isterim. Yasaklanan her şey daha çekici. Şimdi size anlatacağım öykü bu, öldü, bu yüzden yasak bir aşk ilişkisi beni çekti, bu tür bir aşk ilişkisi yaşıyorum.