jigolo ol

Otobüs şoförüyken jigolo oldum.

Selamün aleyküm. 2020 senesi için gold üyeliğimi yenilemeye geldim ve tıpkı benim şeklinde jigololuğa geçiş yapmış arkadaşlarımın hikayelerini görünce, ben de kendi jigololuk deneyimimi yazmak istedim:

Benim ismim Nejat. Tekirdağlıyım ve Tekirdağ’da yaşıyorum. 39 yaşındayım; eskiden tır şoförlüğü yapıyor ve Yunanistan ve Bulgaristan’a mal taşıyordum fakat dört yıl ilkin jigolo olmaya karar verip bu siteye üye oldum. Yurt haricinde jigololuk icra eden fazlaca insan görmeme karşın Türkiye’de bu işi icra eden adamların bulunduğunu bilmiyordum ve araştırmalarım sonucunda, fazlaca kıymetli ve işinin ehli bu jigololuk sitesini buldum. Doğal ki derhal siteye üye oldum ve ben de fazlaca para kazanırken zevk içinde yüzmeye başladım.

Dört senelik jigololuk kariyerimde son aşama güzel bayanlarla yatarak cidden fazlaca büyük paralar kazandım ve nasipse bir on yıl daha jigololuk halletmeye ve fazlaca daha varlıklı ve lüks içinde yaşamaya niyetliyim.

Siz de zaman kaybetmeyin ve bence derhal jigolo olmak için başvurun. Sonrasında fazlaca pişman oluyorsunuz fakat işte maalesef gençliğiniz geri gelmiyor.

Jigolo Olmak Süratli Para Kazanmak

Bu iş fırsatını yakalayanlar, oldukca talihli!

                Güzel ülkemizin her şehrinden erkekler! Bu görkemli iş fırsatı, tam da size gore… Hem oldukca para kazanabileceğiniz hem de bir adam olarak zevk dolu saatler geçirebileceğiniz bu muhteşem iş yardımıyla, oldukca kısa süre içinde hayalinizdeki hayata da kavuşacaksanız.

                Türkiye’de etkinlik gösteren en ustalaşmış ve en güvenilir jigolo ajansı olarak derhal, şimdi aklınızdaki tüm sorulara yanıt verecek ve jigolo olma şansını iyi mi yakalayabileceğinizi tüm detaylarıyla anlatacağız:

–          Jigololuk nedir?

Jigololuk, bir tek erkekler tarafınca meydana getirilen bir iştir ve bu mesleğin özünde; bir insanın, bir hanımla para karşılığında birlikte olması vardır. Bir adam, jigololuk yapıyorsa; bu anlamına gelir ki bu kişi, müşterisi olan bayanlar ile cinsel ilişkiye girer, birlikte tatile çıkar ya da müşterisine, toplumsal ortamlarda (yiyecek, eğlence, kulüp, toplantı vs) beraber rol alır ve tüm bu hizmetlerinin karşılığında, müşterisi olan bayandan ödeme alır (başta anlaşılan meblağ -bayan tarafından- jigololuk icra eden kişiye takdim edilir).

–          Jigolo ol için gereksinim duyulan şartlar nedir?

Jigolo olmak için gereksinim duyulan ilk şart, on sekiz yaşını doldurmuş (on sekiz yaşından büyük) olmaktır. Yaş kriterini karşılayan her adam, organik ki jigolo olmak için uygun olmayabilir. Jigolo olmak için gereksinim duyulan diğeri şartlar da ne olursa olsun not alınmalıdır ki bu şartlar, şunlardır: Kesinlikle sağlıklı (hiçbir bulaşıcı virüs taşımayan, bulaşıcı bir hastalığı bulunmayan), güçlü (sportif, mümkünse sigara kullanmayan ve nefes problemi yaşamayan), iktidar sahibi (uzun süre etken bir halde ilişki kurabilen), cinsel yönden deneyimli (her türlü cinsel ilişkiye hazır ve bilhassa olgun kadın müşterilerin gerçekleştirmek istediği fanteziler mevzusunda sorun yaşayamayacak kadar açık fikirli), dış görünüşüne önem veren (giyim, parfüm, ayakkabı ve bilumum aksesuar seçiminde dikkatli, şık, temiz, mütevazi ve iyi görünen), bilhassa ağız ve diş sağlığı mevzusunda kırılgan, nerede-nasıl davranacağını iyi bilen (her ortama ayak uydurabilecek kadar görgü ve kültür sahibi), azca ve öz konuşan (kişilerin hususi yaşamını didiklemeyen ve hususi sorular sormayan), terbiyeli (kesinlikle kaba ve argo konuşmayan), sır tutabilen (hiçbir olgun kadın müşterisinin hiçbir hususi bilgisini, sırrını paylaşmayan), saygılı, bilhassa bayanlara karşı daima nazik ve centilmen bir adam, jigolo olmak için kesinlikle uygundur.

–          Jigolo ol oldukca para kazan

Jigolo ol isteyen ve jigololuk için gereksinim duyulan tüm şartları sağladığına inanan her adam, ülkemizin en ustalaşmış, en etken ve en oldukca olgun kadın üyeye haiz jigolo ajansı ile iletişime girebilir ve jigololuk işi ile ilgili olarak gerekseme duyduğu her bilgiyi, danışmanlarımızdan edinerek – jigolo iyi mi olunur – konusunu, oldukça süratli ve sorunsuz bir halde çözebilir. Jigololuk yapmak isteyen ve – jigolo iyi mi olunur – sorusunun yanıtını derhal almak isteyen her aday, yazışma linkimizi tıklayarak bizlere ulaşabilir.

–          Parasız jigolo kaydı ile ilgili ne yapılabilir?

Jigololuk yapmak için uygun bir profile haiz olduğuna inanan ve jigolo olmak için fırsat kollayan her aday, parasız jigolo kaydı bağlantımız yardımıyla bizimle yazışma kurabilir ve jigolo ajansı danışman ekibimiz ile görüşerek atması gereksinim duyulan en doğru adımlar mevzusunda informasyon alabilir. Parasız jigolo kaydı bağlantımız, Türkiye’nin her şehrindeki ve on Avrupa ülkesindeki jigolo adayları için yedi gün, yirmi dört saat aktiftir ve jigolo olmak isteyen her aday, parasız jigolo kaydı bağlantımızı kullanarak ilk adımı atabilir.

–          Jigololuk müracaat bağlantısı ne zaman aktive edilecek?

2021 senesi için yeni jigolo üye alımlarını başlattığımız şu günlerde, jigololuk müracaat bağlantısının da aktive edildiğini duyurmak isteriz. Jigolo adayları için günün her saatinde etken olan jigololuk müracaat bağlantısı yardımıyla, jigolo olmak için uygun olan ve jigololuk yapmak isteyen tamamımız kolaylıkla bizlere ulaşabilir ve böylece, – jigololuk için uygun görülmesi halinde- jigolo ekibimizdeki yerini alarak yeni kariyerine derhal başlayabilir.

                Şimdi sıra sizde jigolo olmak için! Kısa sürede oldukca para kazandıran, cinsel doyuma ulaşmak için yanıp tutuşan hanımlarla zevk dolu saatler geçirmenize olanak elde eden, lüks bir yaşam sunan ve sizin; güçlü, karizmatik, varlıklı, iyi para kazanan, zevk dolu anlamış olur geçirerek gelir elde eden ve bugününü, yarınını ve geleceğini güvence altına almış bir adam olmanıza destek olacak jigololuk işine geçiş yapın ve jigoloların görkemli dünyasındaki yerinizi alın.

jigolo sitesi

Benim yasal jigolo sitesi yaşıyorum 33 yaşındayım; eskiden tır şoförlüğü yapıyor ve Yunanistan ve Bulgaristan’a mal taşıyordum fakat dört yıl ilkin gerçek jigolo sitesi karar verip bu siteye üye oldum. Yurt haricinde olgun bayan icra eden oldukca insan görmeme rağmen Türkiye’de bu işi icra eden adamların bulunduğunu bilmiyordum ve araştırmalarım sonucunda, oldukca kıymetli ve işinin ehli bu erkek sitesini buldum. Organik ki derhal siteye üye oldum ve ben de oldukca para kazanırken zevk içinde yüzmeye başladım.

Dört senelik aşk kariyerimde son aşama güzel bayanlarla yatarak cidden oldukca büyük paralar kazandım ve nasipse bir on yıl daha seks halletmeye ve oldukca daha zengin ve lüks içinde yaşamaya niyetliyim.

Siz de vakit kaybetmeyin ve bence derhal partnerolmak için başvurun. Sonrasında oldukca pişman oluyorsunuz fakat işte maalesef gençliğiniz geri gelmiyor.

Bir haftalık jigoloyu kulak verin…

Bir haftalık jigoloyu kulak verin…
İyi günler, dostlar. Geçen hafta sitedeki müracaat formunu doldurdum, aynı gün ajanstan bir telefon geldi ve jigolo olmak için yapmam ihtiyaç duyulan her şeyi ise aynı günün akşamına tamamladım. Tam üç gün sonrasında da görüşmemi, 45 yaşlarında bir olgun bayanla gerçekleştirdim ve bu görüşmeden 3000 lira kazandım.
“Bu 3000 lira, daha geçen aya kadar bir garson olarak sabah 08.00-akşam 19.00 çalıştığım ve karşılığında aldığım 2200 liradan daha kıymetli ve mutluluk vericiydi. Bunun sebebi, bir tek meblağ olarak daha çok olması değildi elbet… 24 yaşındayım ve ilk kez insan yerine konularak para kazandım, ilk kez bana ücretimi ödeyen biri, üzerine bir de teşekkür etti.”
Doğal ki oldukca fazla para kazanmak ve hayatımı en lüks şekilde yaşamak isterim fakat jigololuğun bir de bu şekilde güzel bir tarafı varmış, insan yerine konuluyormuşsun doğrusu. Darısı her insanın başına.

Şimdiki hedefim de jigololuk kariyerinde güvenli adımlarla yürümek ve işimi en iyi şekilde yapmak. Gelişimleri haber veririm. Sağlıcakla kalınca.

jigolo şirketleri

Küflü bodrum katından, Boğaz’ı gören rezidansıma…

Her insana slm. Ben Şevki. 41 yaşlarında jigolo şirketleri üyesi bir erkeğim. Tam 12 senedir bu ajansa bağlı olarak jigololuk yapıyor ve İstanbul’un her semtinden varlıklı bayanlara cinsel hizmet veriyorum.

Bundan 12 yıl ilkin, şu demek oluyor ki jigololuğa başlamadan evvel ise Esenyurt’ta bir bodrum katında yaşıyordum. Duvarlarından rutubet tamamlanmamış olmayan, leş şeklinde kokan, ahırdan ayrımsız bir evdi ve bir gece ansızın bu sitede gördüğüm jigololuk ilanına başvurmakla hayatım topyekün değişti.

Fazlaca güzel paralar kazandım. Fazlaca güzel yatırımlar yaptım. Paramın her kuruşunu ise alın terimle kazandım. Ne hırsızlık yaptım ne de birilerini kandırdım. Yalnız erkekliğimle para kazanmaktayım ve bundan da gurur duyuyorum.

Hakikaten insan şeklinde hayata devam etmenin ne işe yaradığını öğrendim. Doğal ki ilk olarak bana her mevzuda destek olan ve kariyer planımı çizen gerçek jigolo şirketleri kıymetli danışman ekibine, sonrasında da bana yüzbinlerce lira ödeyen kıymetli müşterilerime, şu demek oluyor ki varlıklı bayanlara ve sosyetik bayanlara fazlaca teşekkür ederim.

Iyi mi Jigolo Olurum

İstenmeyen evlatken ailenin gözdesi olan evlada…

Merhabalar. Ben de özetlemek gerekirse hikayemi anlatmak isterim.

Ilk olarak benim adım Bülent. Sivaslı bir ailenin evladı olarak İstanbul-Yenibosna’da dünyaya geldim ve gene Yenibosna’da büyüdüm. Yenibosna’yı bilen bilir; gerçek bir varoş semtidir. Her türlü it-kopuk, çakal burdadır ve buranın, cehennemden farkı yoktur.

İki abim ve üç ablamdan sonrasında, ailenin altıncı evladı olarak doğdum fakat hiçbir vakit abi ve ablalarım benzer biçimde işe yarar ve hayırlı evlat olamadım. Okumadım bir kere… İş bulamadım. Bulduğum işleri beğenmedim vs.

Özetle akrabalarım, benden asla razı değildi. Ta ki bigün internette gördüğüm jigololuk ilanının peşinden gidip, bu siteye üye olarak jigololuk halletmeye adım atmak suretiyle aylık 15-16bin kazanana kadar. Şu anda 30 yaşındayım ve bu siteye ise 24 yaşlarında üye oldum. Galiba hayatım süresince yaptığım tek iyi şey ise bu oldu. Varlıklı bayanlara, işinin ehli bir jigolo olarak hizmet vermeye başladım. 25 yaşıma geldiğimde -yani bir senelik üye olduğumda- Ataköy’den süper lüks bir daire kiraladım. Arabamı aldım. Aileme hatrı sayılır bir para yardımı yaptım.

Zaman içinde anladım ki paranız var ise size saygı da duyuluyormuş. Paranın almış olduğu en mühim şey de saygıymış. Şimdi tüm akrabalarım, ağzımın içine bakıyor; bir şey söylemem için heyecanla bekliyorlar bu sebeple ilk cümlem “Neye ihtiyacınız var?” oluyor. Neye gereksinimleri var ise da anında çıkarıp banknotları uzatıyorum.

Nasılsınız yakışıklılar?

Nasılsınız yakışıklılar?
Benim canım jigololarım, hepiniz iyi misiniz? Sayenizde ben oldukça oldukça iyiyim. Ilk olarak kendimi tanıtayım:
“Ankara’nın Çankaya ilçesinde yaşayan, içişleri bakanlığından emekli bir bayanım. İsmim Ceyda ve 56 yaşındayım. Emekliliğime bir tek altı ay kala dul kaldım. Artık evlenmeyi düşünmüyorum zira yine aşık olmak, birini sevmek vs bana nazaran değil.”
E yalnızlık da çekilmiyor, bilirsiniz. Ben de çareyi ajansa başvurup jigolo istemekte buldum. Ankara’da jigololuk oluşturan o denli oldukça adam var ki açıkçası bunu öğrenince oldukça şaşırdım zira bu kadar oldukça jigolo olacağını asla düşünmemiştim. Her her neyse. Söylediğim benzer şekilde jigololarla geziyorum, tatile gidiyorum ve bir jigoloyu oldukça beğenirsem de onunla beraber oluyorum. Şimdiye kadar beğenmediğim bir jigolo da çıkmadı. Her şey oldukça yolunda gitti. Umut ederim bundan sonrasında da aynı şekilde devam ederiz.

Eğer siz de Ankara ve çevresindeyseniz ve kendinize güvenen bir jigoloysanız, satın alan temsilcinize “Ceyda Hanımla görüşmek isterim.” diye belirtebilirsiniz. İlk konuşmayı yapar ve sonrasına bakarız.
Fazlaca öptüm.

Özlemini çektiğim her şeye, bu site yardımıyla kavuştum.

Özlemini çektiğim her şeye, bu site yardımıyla kavuştum.
Hepinize iyi akşamlar dilerim. Ben Yavuz; babasız büyümüş ve zor bir çocukluk geçirmiş bir genç olarak İstanbul’da yaşıyorum, 32 yaşındayım ve beş senedir de bu site yardımıyla dünyanın en görkemli ve zevkli işi olan jigololuk kariyerinde ilerliyorum.
“Beş yıl ilkin -yani bu jigololuk sitesine üye olup da jigololuğa başlamadan evvel- oldukça yoksul ve çaresiz bir gençtim ve tabir-i caizse aç-susuz yaşıyordum fakat alınyazısı, bana da güldü ve jigolo olma fırsatını sundu.”
Artık güzel, rutubetsiz ve damı akmayan bir evim var; yazın kafamı dinlediğim mükemmel bir yazlık evim var; son ses müzik açıp İstanbul turu yaptığım mükemmel bir Audi otomobilim var. Hatta bir de bunun üzerine para biriktirdiğimi ve seneye de bir tecim şirketi kuracağımı söylemeliyim.

İşte tüm bu tarz şeyleri bana elde eden kıymetli jigololuk sitesine, müşterilerime ve doğal ki o gün üye olmaya kabul eden kendime oldukça minnettarım.
Ne diyeyim ki başka? Sevmiş olarak ve zevk alarak çalışmak; işin karşılığını misliyle almak ve lüks yaşamak için jigolo olmayı deneyin ve siz de gerçekleri, kendi gözlerinizle görün.

Jigolo Olmanın Yararları

Merhabalar,

Jigolo Olmanın Yararları‘nı size şu şekilde aktarmak isteriz.

Kolay ve Süratli para kazanmaJigolo dünyasında söz hakkına haiz olmaLisans sahibi Jigolo olup seçkin partilerde ve eğlencelerde yer almaEş değişiklik yapma Swinger partilerinin gözdesi olmaCinsel dunyaya merhaba demenin en mühim yolu jigolo olmakBorçlarınızı kısa zamanda kapatarak yaşam standartlarınızı yükseltmek tamamen sizin elinizde.

Jigolo Şirketleri sizleri bir tek uygun kişiler ile tanıştırır sonrası sizin performansınıza kalır bunu asla ihmal etmeyin!

Jigolo olduktan sonrasında bunu gizlilik üstünde yapmanız gerekir aksi takdirde çevreniz tarafınca hoş karşılanmayabilirsiniz.

Jigolo hayatına girdikten sonrasında birçok ortamdan uzaklaşıp daha seçkin ve varlıklı ortamlara katılacağınızdan ilk kazancınız ile giyiminizi süratli bir halde değiştirmenizi tavsiye ediyoruz.

Jigolo, Jigolo Dünyası, Jigolo Şirketleri, Jigolo Olmak, Jigolo olmanın yararları

Ustalaşmış Jigolo

Izahat
Ustalaşmış Jigolo
Geçen yaz e-mail adresimde maillerimi denetim ederken tanımadığım bir kadının bana mail yolladığını fark ettim. Birazcık da virüs çekincesiyle açıp açmamakta karar veremedim fakat sonunda açtım ve okuduğum bildiri hayatımı değiştirecekti. Mesajda benim adresimi eski kız arkadaşımdan aldığını ve benimle sevişmeyi fazlaca istediğini hatta para dahi vereceğini yazmıştı. yanıt yollamadım.
2 saat sonrasında gece yarısı telefonum çalmaya başladı tanımadığım bir numaraydı açtığımda bildiri yazan kadının bulunduğunu anladım adını söylemiş oldu ve inanılmaz sexi sesiyle beni sexe ikna etti. Ertesi gün verdiği adrese gittim karşımda 40 yaşlarında sarı saçlı balık etli mavi gözlü güzel sayılabilecek bir bayan gördüm beni içeri aldı ve bekle geliyorum dedi.
Etrafa baktığımda fotoğraflardan kadının evli bulunduğunu anladım evlatlarının ve kocasının resmi vardı . O anda hanım siyah tangası ve saydam bir sütyenle karşıma geldi ve elindeki elli milyonu bana verdi al bu senin hakkın şimdi beni uçur dedi hanımı yatağa götürdüm ve kıpkırmızı dudaklarına yumuldum dilimi diline sertçe vuruyor üst dudağına çalışıyordum aynı anda elimle de am deliğini okşuyor am dudakcıklarını hazırlıyordum
yavaş yavaş göğüslerine öpücüklerimle indim o anda o da fermuarımı açıp sikimi ereksiyona geçirmeye başladı ve ağzına aldı inanılmaz saxo çekiyordu böylesini yaşamamıştım sonrasında gözüm bir plakete takıldı kocasının adı ve ünvanı vardı zengin bir iş adamı olduğu belliydi . Amcığını yalamaya başladığımda o benim taşşaklarımı avuçluyor ve tek tek ağzına alıyordu. Sonrasında ansızın bacaklarını açıp amına sik başımı yavaşça dayadım tam kıvamındaydı deliğin uygun bulunduğunu
anladığımda sertçe girdim ve ard arda vurmaya başladım hanım ne yapacağını şaşırmıştı istem dışı hareketler yapıyor sesi evin içinde yankılanıyordu yavaşça kendini kaldırıp kulağıma ” hadi erkeğim sen tam erkeksin sik beni hadi hadi” dedi amından sikimi çıkartıp götüne dayadım fazlaca azca ıslattım birazcık acıyı idrak etsin diye eliyle sikimi tuttu ve deliğine dayadı ” hadi aşkım sok delik sana feda olsun
kan gölü yap ” dedi sertçe girdim o anda çıkarttığı sesi anlatamam 15 dk gidip deldikten sonrasında aşırı kasılarak içine boşaldım boşalırken ” teşekkürler aşkım teşekkürler ” diyordu tam giyinecekken aşkım bekle birini daha çağırayım iki kat para eririz dedi. telefon açtı ve 10 dk sonrasında bir genç bir çocuk geldi üniversiteliydi informasyon üniversitesindenmiş. “Bak oğlum eşcinsel ve ben güveneceğim kişilerle ilişkisini isterim bana yaptığının aynısı ona da yap ben sizi içeriden dinleyeceğim
beni oğlumun sesleriyle azdır dedi ve bana 150 milyon verdi . ben sesimi çıkaramadan çocuk beni yatağa çekti . ona öpüşmek yok ve tanga giyeceksin seni götünden tangayla sikeceğim sikin bana değmiyecek dedim kabul etti. uzandım her yerimi yaladı anası kadar iyi olmasada saxosu iyi sayılırdı tam ereksiyon olduğumda tangasını sıyırdı ve sikimi deliğine götürdü
ona yavaş yavaş girdim dar bi deliği vardı sadece 2 kez sex yapmıştı anlaşılan ben yavaş yavaş pompalıyarak girerkek tam da annesinin istediği sesleri çıkarttı ve hanım koşarak kapı önüne geldi. Ben çocuğunu sikiyordum o da kapıda masturbasyon yapıyordu ben annesine baka baka sanki onu sikiyormuş benzer biçimde çocuğunu siktim ağır siktiğimden 30 dk buldu fakat 30 dk süresince da inledi. içine boşaldıktan sonrasında sikimi çıkarıp ağzına verdim yaladı temizledi bir adamın en zevk almış olduğu an o olduğundan ben de zevk almıştım.

4.jigolo hikayem

Izahat
4.jigolo hikayem
Yazdıklarım gercektır alıntı yada fantazı degıldır burdan arayan bayanlar oluyor soruyorlar belkıde ınanmıyorlar her neyse bu hafta salı gunu bı olgun bayan aradı bu sefer kocaeliden ılk bıraz kendımden bahsettım msn de gorustuk ve bana arkadasımın dogum gunu ıkı bayanla gorusurmusun dedı 45 ıla 43 yasında balık etlı fakat dırı bayanlardı resımlerını gordum tamam dedım anlastık çarşamba günü zengın bıyer olan yahya kaptan a cagırdılar eşleri aksam 8 e kadar yokmus ben saat 10 da gıttım kendısı benı karsıladı ve arkadasını beklemeye basladık 11 gıbı geldı ben salonda koltukta oturuyordum geldı benı tanıstırdı benı arayan bayanın adı merve dogum gunu olan ıse birgül ıdı ısımler sahtedır bı 10 dakka muhabbetten sonrasında onlar yatak odasına gıttı ve soyunup ıc camasırlarıyla geldıler ıkısınınde oldukça dırı bır vıcudu vardı bırı sagıma bırı soluma oturdu birgul ıle opusuyordum mervede boynumu yalıyor aletımı oksuyordu pantolonumu cozdu aletımı cıkardı ve yalamaya basladı cok sert emıyordu zıpkın gıbı olmustum bende bırgulun dudaklarını somuruyor vajınasıyla oynuyordum sonrasında ıkısıde koltuktan ındı pantolonumu cıkardı ve bırı aletımı bırı tasaklarımı yalıyordu sonrasında ıkısınıde koltuga domalttım ve ben bırgulu domalık vazıyette yalarken merveylede opusuyordu bı taraftan yalıyor merveyıde parmaklıyordum mervenın gotu cok guzeldı parmagımı got delıgıne degdırdım bırgulun dudaklarından koptu kafasını bana cevırdı gozgoze geldık o bakısı superdı ben devam ettım oda aynı sekılde bırgul ınlemeye baslamıstı ıkısınıde kaldırdım bırgulu dızlerınıjn uzerıne cokturdum ve aletımı agzına verdım o ırı pembe dudaklarıyla cok guzel emıyordu aletım cok sertlesmıstı burada mervede ayakta benımle opusuyordu her yerını oksuyordum merve cok sexı ve azgındı merveyı koltuga oturttum bırgul onu yalar vazıyette bana domaldı ve ben gdıp gelmeye basladım merveyle gozgozeydık bırgul altımda ınlemesı artmıstı ve cıglık ata ata geldı gayemiz bırgule guzel seyler yasatmaktı fakat gozum mervedeydı merve ıcerı gıttı ben koltuga oturdum bırgul kucagıma oturdu merve ıcerden belden baglamalı bır penıs ıle geldı ben bırgulu onden hallederken mervede gotunu parmaklamaya basladı bırgul ınlıyordu derken takma penısı bırgulun gotune dayadı ve ıteledı bırbırlerıyle bu sekılde onlarca defa sevısmısler bırgul kendınden gecmıs cıglıklar ata ata geldı fakat gozum hala mervedeydı bırgul yorulmustu bende geldım sonrasında merve benı yalamay basladı ve kaldırdı bu seferde merve altta ben uste bı kere daha bırgulu mutlu ettık bırgul yeter yoruldum delısınız dedı ve gıttı dus almaya mervede gıdecektı elınden tuttum gıtme dedı ben daha 1 kere gelmıstım kendıme cektım ve duaklarına yapıstım küçük küçük opuyordum koltuga oturduk dudaklarımızı dılımızı emmeye basladık merve bı elınle aletımı kavramıs oynuyor bı elıylede saclarıma asılmıstı bende göğüslerıyle oynuyordum derken dudaklarımdan kopup aletımı emmeye basladı ben saclarından tutup destek oluyordum bu bayanı delırtmelıydım sonrasında onu kaldırdım ve salondakı mermer masaya oturttum bacaklarını ayırdım ve vajınasını yalamaya basladım bı 10 dakka kadar yaladım ınlemelerı cok arttı bacaklarını omuzlarıma aldım aletımı soktum ve daha bı kac kere gıdıp gelmemle bosaldı cıglık atarak derhal ındırdım aletımı agzına verdım ve sertlestı yeniden koltuga donduk ve oturdum ve onu tersten kucagıma alıp got delıgıne dayadım küçük küçük ınıyordu ve sonunda kokledım yavas yavas kucagımda gıdıp gelıordu harıkaydı bı elımle belınden tuttum bı elımle vajınasıyla oynuyordum hızlanmaya basladı ınlemeler arttı ben gelmek uzereydım o benden derhal once geldı cok cıglık atıyordu bende gelıyorum dedım ındı ve aletımın basını dudakların arasına alıp gerısını sıvazlamaya basladı ve bosaldım dudaklarına yuzune cok zevklıydı hepsını emdı yuzunı sıldı yanıma oturdu ve opusuyorduk senı yıne ıstıyorum fakat tek olarak dedım cunku cok begenmıstım carsamba onlarla cuma ıse tek merveyle gorustum bu haftam guzel gectı yeniden edıyorum bunlar fantazı degıldır hayalde degıldır

2. Jigolo Deneyimim

Izahat
2. Jigolo Deneyimim
Bu sefer burdan hıkayemı okuyan bı kadın ögretmen gecen hafta pazartesi aradı hemn faceden bırbırımızı gorduk ve salı gunu bulustuk 42 yasında ıst dan kısa kızıl saclı gozluklu yesıl gozlu beyaz tenlı 170 uzunluğunda 60 kılo cok hos bır bayandı kocası bırıncı kaptanmıs 6 ay yokmus evıne gıttım benı bı yerden aldı evıne goturdu cok sexı gorunuyordu evıne gırdık mustakıl dublex guzel bır evdı bırer kadeh vıskı ıctık ve salonda opusmeye basladık elımı etegının ıcıne soktum bacaklarının arasına dogru ılerledıkce dudaklarımı daha cok emmeye basladı yavas yavasta soyunuyorduk onu koltuga domaltıp vajınasını ve analını yalamaya basladım delırmeye baslamıstı becer benı artık dıyordu ben ıse dahada azmasını ıstedıgım ıcın onu koltuga oturttum ıcıne gıtcem zannedıyordu fakat yine yalamaya basladım delırıyordu ben yaladıkca yeter becer benı artık dıyordu gelmek uzereydıkı ıcıne gırdım ben gıdıp gelırken o bosaldı alrımdan kacma ıstıyordu fakat ızın vermıyordum onu kıtledım ve vurmaya devam edıyordum ıkı dakka gecmedı bı daha geldı benı ustunden attı ve koltuga oturtup aletımı agzına aldı emdıkce dahada sertlestı cok guzel sevısıyordu nerdeyse patlayacaktım kalktım yıne domalttım arkasına dayadım yavas dedı yavas yavas ılerlere gıttıkce cıglık atmaya basladı artık koklemıstım ve hızlandıkca hızlandım oda cıglık cıglıgaydı gelıyorum dedım onumde dız coktu ve tum menılerımı agzına yuzune gozluklerıne bosaldım fakat ne bosalmak bırazını yuttuktan sonrasında gıttı bı dus aldı bana sofra hazırlamıs tatlılar cevız fındık bıraz yedım cırıp cıplak tv ızlıyordum dusu yapmış olup geldı onu gorur gormez yıne harekete gectım kucakladıgım gıbı koltuga getırdım bır sure yaladım yalattım koltuga oturdum ustume oturdu gıdıp gelıyordu kucagımda bı kere geldı kalktı ve ters oturup arkadan aldı o gıdıp gelırken bende elımle vajınaını yokluyordum ve yıne geldı bende ondan 10 dakka kadar sonrasında geldım oyle zevk alıyordumkı sankı bana asık bı karı vardı karsımda ne ıstersem yapıyor soylemeden zevk almayı ve vermeyı bılıyordu sonrasında oturup bıraz muhabbet ettık ve ben cıktım fakat yine arayıp buluşma aldı bıle ben kocaelidenım

5. jigolo hikayem

Izahat
Jigolo ist
5. jigolo hikayem
Burdan ve diğeri siteden arıyan oluyor pazar gunu bı kadın aradı adı selin miş güzellik salonu işletiyormus ist pendik ten 41 yasında 160 boylarında ınce yapılı cok guzel ve hos bır bayandı goguslerı portakal kadar cokta sexı bırıydı sarı uzun saclı guzel yuzluydu sabah saat 10 da pendıge gıttım benı pendık sahılden aldı ve arkadasının evıne goturdu kot pantolon ustune sag omzu dusuk ınce bı trıko topuklu ayakkabı gıymıs makyajı ve sacları harıkaydı harıka kokuyordu lacoste kullanıyordu oturduk bırer cay ıctık ve yanıma oturdu ben hazırlıgımı yapmıstım kendımı ıyı besledım ve cok azmıstım salondakı koltuga oturduk opusmeye basladık bı elıyle arada aletımı oksuyordu derhal sertlesmıstım gomlegımı cıkardı kendı ustunu cıkardı goguslerı superdı sankı ben onun kocasıydım ılgısı superdı pantololunu cıkardı dızlerın ustune kadar yarım kılotlu corap vardı kotu cıkardı ve tanga corap ve ınce topuklu ayakkabıyla kaldı sutyenınıde cıkardı sonrasında oturdugum yerde benım pantolonumu cıkardı boxerımıda cıkarıp dılerın ustune coktu ve aletımı yalamaya basladı cok guzel emıyordu sankı ben onu tutmustum arada tasaklarıma ınıyor sonrasında aletıme devam edıyorduonu tuttum kucagıma cektım bı sure optum kucaklayım kalktım koltuga oturttum tangasını yavasca cıkardım dırek vajınasına yapıstım yavas yavas usulca yalıyordum ınlemeye basladı harıkaydı altımdan kacmak ıstıyor hıc bırakmak ıstemıyordu arada saclarıma asılıp kafamı bastırıyordu bır anda ınlemeler sertlestı ellerı koltugu parcalayacaktı ve cıglık cıglıga geldı ben bırakmadım yeter dıyordu fakat bırakmadım onu delırtmem lazımdı sureklı benı ıstemelıydı devam ettım kısa sure sonrasında ıkıncıde gelıyordudurdum koltuga oturup onu kucagıma aldım kucagımda gıdıp gelmeye basladı fakat bır anda hızlandı cıglıgı sokaktan duyulacak kadar coktu delırmıstım oda oyle yıne geldı yavaslıyordu kucagımdan ındırmeden kalktım derhal koltugun kulluguna oturttum bacaklarını omuzları alıp ıcıne gırdım ve hızlandıkca hızlandım oyle sert vurmaya basladımkı delı gıbı bagırıyordu gelıyorum dedım benı ıttırdı ve dırek elıne aldı agzına aldı ve bosalttı benı heosını yuttu sonrasında yine derhal agzına verdım 5 dakka kadar sonrasında buyudu sertlestı onu koltuga domalttım ve arkadan onunu ve arkasını yalamaya basladım bı yandanda parmaklıyordum o vazıyette vajınasına gırdım ve küçük küçük gıdıp gelmeye basladım askım kocacım dıyordu o vazıyette bı daha geldı ben bu sefer gotunu parmakladım ses cıkarmadı ve devam ettım hemen sonra basını dayadım bıraz zorlandı fakat aldı bı postada boyle devam ettık ve yıgılıp kaldık banyo ardına bı kucuk sofra hazırladık yedık gun cok guzeldı bıdaha cagırmak ıstedıgını soyledı ınsallah olur ıkıncıye arayan oldu gıttımde fakat Selin harıkaydı

trabzon jigolo

Açıklama Ustalaşmış trabzon jigolo sitesi yaz e-mail adresimde maillerimi denetim ederken tanımadığım bir kadının bana mail yolladığını fark ettim. Birazcık da virüs çekincesiyle açıp açmamakta karar veremedim fakat sonunda açtım ve okuduğum ileti hayatımı değiştirecekti. Mesajda benim adresimi eski kız arkadaşımdan aldığını ve benimle sevişmeyi oldukça istediğini hatta para dahi vereceğini yazmıştı. cevap yollamadım. 2 saat sonrasında gece yarısı telefonum çalmaya başladı tanımadığım bir numaraydı açtığımda ileti yazan kadının bulunduğunu anladım adını söylemiş oldu ve inanılmaz sexi sesiyle beni trabzon jigolo ajansı sexe ikna etti. Ertesi gün verdiği adrese gittim karşımda 40 yaşlarında sarı saçlı balık etli mavi gözlü güzel sayılabilecek bir hanımefendi gördüm beni içeri aldı ve bekle geliyorum dedi. Etrafa baktığımda fotoğraflardan kadının evli bulunduğunu anladım evlatlarının ve kocasının resmi vardı . O anda hanım siyah tangası ve saydam bir sütyenle karşıma geldi ve elindeki elli milyonu bana verdi al bu senin hakkın şimdi beni uçur dedi hanımı yatağa götürdüm ve kıpkırmızı dudaklarına yumuldum trabzon jigolo arayan bayanlar dilimi diline sertçe vuruyor üst dudağına çalışıyordum aynı anda elimle de am deliğini okşuyor am dudakcıklarını hazırlıyordum yavaş yavaş göğüslerine öpücüklerimle indim o anda o da fermuarımı açıp sikimi ereksiyona geçirmeye başladı ve ağzına aldı inanılmaz saxo çekiyordu böylesini yaşamamıştım sonrasında gözüm bir plakete takıldı kocasının adı ve ünvanı vardı varlıklı bir iş adamı olduğu belliydi . Am deliğini yalamaya başladığımda o benim taşşaklarımı

isteksiz jigolo

Izahat

Size daha 3 ay önceki bir olayımı anlatmak isterim. Bagdat caddesinin meşhur jigolo yerlerinden birinin önünde durup telefonlar konuşurken önümde    sarı bir bmw durdu ve gelirmisin dedi. Bende saf saf egilip efendim dedim. Ne kadara gelirsin benle bu gece diyen fazlaca    hoş 40 yaşına yakın bir olgun bayan vardı otomobilde. Fiziği fazlaca .    güzel esmer ve büyük gögüslü bir bayandı. Mini eteginden görünen bacakları beni deliye çevirmişti. Ilkin ne diyeceğimi şaşırdım. Ve “ben jigolo değilim fakat gelmeyi fazlaca isterim” dedim. Hanımda bunun zevki    parayla yaptırmak dedi. Bende 1 kezden bişey olmaz deyip bindim otomobile. hanım beni evine götürdü. Bostancı sahilde dublex bir eve. Içeri girdik ve ortalama 1 saat muhabbet ettik. Isminin fulya oldugunu söylemiş oldu. Benim için isim okadar mühim değildi aslına bakarsan. Kocasından    filan bahsetti. Sonrasında azmaya başladı. Elini pantolonumun üstünden sikime götürdü ve bana “sikilmeye hazırmısın” dedi. Bende hazırım diyince beni yatak odasına götürdü. Ve soymaya başladı. Heryerimi yalıyordu…Sikime geçiktirici krem sürdü ve uzun sürmesini istediğini söylemiş oldu. Heryerimi yalıyordu. Sonrasında ağzına aldı    ve emmeye başladı. Sonrada bana birden ona fazlaca sert davranmamı istediğini söylemiş oldu. aslen buda benim işime gelmişti. Okadar azmıştımki derhal onu sikmek istiyordum bagırta bagırta fakat ilk kez iş geregi sex yaptıgımında farkındaydım. Sonucta para almayı kabul etmiştim. O sikimi    yalarken “peki dedim sen bilirsin”. Saçlarından tutup sikimi köküne kadar agzına soktum. Ve sürekli ileri geri köklüyordum. Sonrasında yataga attım. Boynundan başlayarak yalamaya ve ısırmaya başladım. Gögüslerinin uclarını emdikce saçlarımı çekiyor bende daha çok ısırıyordum. Göbegini piercing ini ve her    noktasını yaladım ve enson amına indigimde zevkten çıglıklar atmaya başladı. Artık bende dayanamıyordum. Onu derhal sırt üstü çevirdim ve önüne    bir yastık koydum böylece amı ve göt deliği apacık önümdeydi. Sikimin kafasını amına sürtüyor bir yandandan parmaklarımı götüne yerleştirip genişletiyorum. Oda bana “hadi sik beni yalvarırım “diye inliyordu. Birden içine girdiğimde acı bir çıglık attı. Üstünde zıplamaya başladım…Acı çekmeyi o .    istemişti. Bu benimde fazlaca hoşuma gitmişti. Üstünde sıplamaya başladım. Sikim sonuna kadar içine giriyor ve kafasına kadar geri çıkıyordu. Ellerimle saçlarını kavradım ve durmadan aynı tempoyla sikmeye devam ettim. Inliltilerinden boşaldıgını hissetmiştim aslına bakarsan sikimde amının suyuyla sırılsıklam olmuştu. 10-15 Dk bu şekilde gittikten sonrasında onu yatagın ayak ucuna çektim ve başını yere degecek kadar aşaya bıraktım. Artık onu götünden sikmenin    vakti gelmişti. Asla acımadan soktum bagırışları bir süre sonrasında iniltiye döndü. Hem götünden sikiyor hemde parmaklarımı amına sokuyorum. Ve yine kaldır onu. Bu sefer kucagıma aldım. Ve üzerimde hoplatmaya başladım. Sikim mosmor olmuştu. Minimum 3-4 kez boşalmıştım şimdiye kadar .    fakat geçiktiricinin de artık yetmediğini anladım. Boşalmam yaklaşmıştı…Yaklaşış 30-35 dk durmadan ve aynı hızla siktiğim hanım artık kendinden geçmiş gözlerini bile açamıyordu. Benimde boşalmam yaklaşmıştı. . Onu yataga oturtup sikimi ağzına verdim. Onu siktiğim hızla şimdi ağzından sikiyordum. Saçlarını ensesinden kavranmış sikimi sonuna kadar yerleştirip çıkartıyordum agzına. Ve yüzüne boşaldım. Heryeri meni olmuştu. Agzı gözleri saçları. Dudakları. Bana ilk kez bu şekilde sikildiğini söylemiş oldu. Sona onu banyoya kadar kucagımda taşıdım ve birlikte duş yaptık. Onu yine oral sex le boşlattım. Artık saat sabaha yaklaşmıştı. Giyindim ve evime döndüm. Doğal olarak bu yaptıklarımın karşılığındada 200 $ almıştım. Ilk başta bu bana fena gelmişti fakat şimdi fazlaca düzgüsel. Her insana tavsiye ederim. Ayrıca yerin neresi oldugunu merak eden arkadaşlara maille cvp veririm. Doğal    içtenlik mühim herzaman. Her insana sex dolu günler dilerim. Gönderen: JigoloooCanli sikiş sohbeti yapmak için beni araya bilirsiniz. 00 237 800 00 66

Esenyurt escortAtaköy escortAvcılar escort

benı jıgolo yaptılar

Izahat

Dostlar merhaba ben sizlekle bundan 1 yıl ilkin başımdan gecen güzel bir vakası anlantmak isterim Ilk olarak kendimi tanıtayım ben istambul asya yakasında ikanet eden 167 uzunluğunda sarı saçlı mavi gözlü yanlız oturan elektırıkcı bir gencim bundan 1 bir yıl ilkin karşıdan arkadaşın aradı bır inşatın tesisatı icin teklif vermeliyiz bakalım ben tamam geliyorum diyerek aracıma la karşıya zeytin burnuna arkadaşımla buluşmaya gidtim ve buluşup inşata gitdtik teklivi verdik fakat anlaşamadık evlerimize gitmek icin inşattan ayrıldık zeytin burnu civarlarında aracım arza yapmış oldu kenara iterek aracı yeniden calıştımak icin uraştık fakat calışmadı arkadaşıma ben burdan cevizli bagdan otobusa binip giderim sende ev yakın yürürsün yarın ergekenden gelirim araca bakarız bu sahatde tamirşi felan bulamayız sahat 21,30 olmuştu dostum beni evine yatıya çağrı etti bende tamam iyi olur dedim ve arkadaşımla evlerine girtik yenge bizi kapıda karşıladı eve girdik yiyecek velan derken sahat baya gec oldu yatma zamani geldi bana salona bir yer yatagı serdiler ve herkez yatmaya gitdiler arkadaşın yeni evliydi malumya sex hayata geçirmeye başladılar sesleri geliyordu o sesleri duyunca benim kalınca on sekizlik kılodunu yırtarcasına kalktı bende yadaktan otuz bir şekmeye başladım ve bir sure sonrasında patladım rahatladım fakat yatak hep meninle kirlendi ben elimi yıkamak icin lavobaya gittim birden kapı acıldı karşımdaki arkadaşımın eşiydi cıplaktı ve tertemiz beyaz bir vucutu vartı bana kolay gelsin dedi ve kalkık yarama baktı ve bana sakın komuşma dedi elini kilotumdan iceri sokarak yaramı avcuna alarak iyi gezel kalınca diyerek yaramı emdi ben şaşırmıştım şimdi sen yat ben seni odaya cartacam o yaranı yiyecek isterim.dedi ve bana amcığını ve götünu gösterdi sanki yıc ellememiş bakire kız gibiydi ve odasına girdi rakadaşım uyumuştu ben hep bekledim ve sonunda dostum uyandı yengem ona ben arkadaşınlada yatmak isterim diye diriltiyordu dostum olmaz desede yengem uraşıyordu ve sonunda dostum odadan cıktı ve bana doru gelirken ben uyuma takliti yaptım eren uyan diyerek beni uyandırdı ve bizinle yat burda olmaz dedi ben sacmalama nediyorsun sen dedim olum yengen seninle yatmak istiyor ben olmaz öyleki sacmalık sana 100 milyon veririm dedi ben tamam sen nası istersen diyerek odalarına gırdim yengem yatakta cıplak bir halde yatıyordu ben derhal yanına uzanarak yengemin dudaklarına yapıştım emmeye başladım sert memelerini sıkıyordum arkadaşımda amcığını yalıyordu ve yengen o yaraı ver azıma da yalayım dedi benyaramı bir şıkardım dostum şaşırdı oyarak karıma gırmez kalınca dedi yengem benim istedigim yarak bu diyerek yalamaya başladı ve bana beni acılmamış gotumdende sikermisin dedi ve am deliğime sok o kalınca yaranı didiyere bacaklarınnı yavaya kaldırdı dostum seyrediyoru ve o yarak oarya girmez deyip duruyordu ve kendiside cıkarmış yaranı sıvatlıyordu harbidende onunku benimkinin yanında yavru kalıyordu ben yengenin amcığını parmaklarınla ayırarak icine baktım harbidende girmez dedim yengeme ozman yumuşatıcı bir kırem bul dedi arkadaşıma dostum bulmaya gıttı o evde kıren ararken ben önumde duran amım azına yaramı dayadım birz yuklendim fakat yengemin canı cok yanmışki kızardı ve dur cok iyisin fakat kırem gelsin sonrasında deneriz diyerek yaramı emmeye başladı bu ne güzel yarak bu şekilde diyerek taşşaklarımı yalıyordu ve dostum geldi elinde bir arko kırem yengem o kıremin yarısını amcığını üstüne dökerek ovalamaya başlatı ayrıca rakadaşım eline dökdüyü kıremi benim yaram sürerk sıvazlamaya başladı harının canını yakma tammı diyerek yaramı öptu yengem zevk cilıkları atmaya başlaşladı ve bana hadiben hazırın o yaranı her iki deligimde hist etmek isterim dostum son sıvazlamarını yapıyordu ve sıra o garacık amı sikmeye geldi ve yengemi yataga sırt üstü yatırarak kıcının altına bi yastık koyarak anını dahada ortaka cıkardım ve yarani kavrayarak amın üzerrinde gezdiriyordum yengem yer artık sok şunu diyerek inliyordu ben tamam diyerek amcığını zrlamaya başladım yengem deliriyorduki ben birkere daha abandım yaragım yengemin amına ririyordu yengem devam devam diyerek acı icinde zevk ılıkları atıyordu kı ben köklemiştim amı yaramı öyleki sıknıştıki gelgitlerde zorlanıyordum pıs pıs sesler geliyordu ve yengem doyuma ulaşmış bana beni maf ettin dagttın am deliğimi diyekek teşekkürlerini sunuyordu ki bakıtım dostum yaragı elinde uyuya kalmış ben son git gellerimi yapıyordum ki birden yaram amdan cekip yengemin azına boşalmaya başladım ve vende rahatladım yengemin suratı menilerle dolmuş yıkamaya gitti ve geldi ben senn benzer biçimde sex icra eden görmedim seni bundan sonrasında hep isterim sana parada veririz yetekki beni bu yarandan yoksun etme diyerek sarılıp yattık sabaha doru ben banyo etmek icin kalktım ve yengemde uyandı birlikte yapalım banyoyu sana bir süprizim var diyerek soyondu ve benimlem ile banyoya girdi beni keslemeye başladı buarada benim yaram tekrardan taşgibi sertleşti bu yengemin dikkatından kacmadı ve elline alark azna götürmek icin dizlerinin üzerine eyilerek yalamaya başladı ben yıne kudurmuş benzer biçimde zevk cılıkları atmaya başladım ve yengem bana bir sabun verdi bunu götunun etrafına sur dedi ve domalarak ellerini lagabaya dayadı ben surmeye ve götunun deligine barmak atmaya başladım gengem gine cirından cıkmış zevkten inliyordu ve bana hadi oranıda dagıt dedi ve kalcalarını sallamaya başladı ben hic zaman kaybetmeden yaramı deligin azına koyarak zarladım yengem lagobayı sıkıca kavaramış acşılara dayanmaya calışıyordu ben bır çaba daha yaparak yaragımın başınn iceri girmesini sagladım doğal olarak yengem acı bir cılık attı ve kacmaya clıssada ben kalcalarından yakalayıp bırakmadım ve yaramı kokledim yengem yandım diyerek benden kurtulmak istesede artık elimden kurtulaz dı yere kendini attı ve ben halen bırakmıyordum git gel ler devam ediyordum sonunda icine boşaldım yengem sanki perişan tek tek halde kıvranıyordu sonunda yaramı götden cektim ve lopdiye bir ses cıktı yengem yemem wcye oturdu ve bana yaragındaki kanları temızle birazda pok var dedi ben derhal duşun atına girdim ve yıkandım cıkarken arkadaşımı bizi dinlerken yakaladım o da orda otuz bir cekiyormuş nise kavaltı felan yapdık yengem seni iki günde bir bekleriz hem beni silersin hemde para kaznırsın diyerek bana 200 mılyon verdi ve arkadaşımla birlikte aracın yanına bir usta götürüp aracı calıştırdılk ben arkadaşımı evine biraltım ve ev gitmek icin yola cıktım ve her iki günde bir gidip yem sesk yapıyarum yende paramı alıyorum ismim eren adresim: komutan_bozoaga**********

Jigolo Oldum

Izahat
Jigolo Oldum..
merhaba ben kenan ve yalovada yaşıyorum…1,80 uzunluğunda 70 kılo fiziği ve dıksıyonu oldukca duzgun bir gencim..Her neyse fazla uzatmadan hıkayeme gecmek isterim…Ben akşam işten çıktıkn sonrasında eve gıtmeden once her akşam turku bara gıder 3 bilemedınız 4 saat takılırım ond an sonrasında eve giderim…gene bole bır akşamdı….
daha proğram başlamamıstı….Saat 9 sularında otururken masama 30 yaslarında sarı saçlı mınyon tıplı bir adının meltem oldunu soyleyen bir olgun bayan geldı ve bana oturabılırmyım dedı…Bende niçin olmasın tabıı buyurun dedim….ve masama oturdu içecek bişey alımısın dıye sordumda hayır almıycam dedı…bende evet sizi dınlıyorum dedim…Bana uzun süredir benı izledını ve hıc bır bayanla ılgılenmedımı soledı…
ve peşinden bombayı patlattı…..haftanın bir gunu benımle birlikte olurmusun? dedı ben sok oldum…ve peşinden niçin olmasın dedım…benden telefon numaramı aldı ve masasına gitti oturdu fakat gıttıkten sonrasında benı suzduğunu farkedebılıyordum…her neyse ben kalkıp eve gıttım…hıç unutmuyorum gunlerden salı idi….zırrrrrr……….
telefonum çaldı ozel numaradaydı…açtımda o tahrık edıcı ses merhaba kenan ılemı gorusuyorum dedı…bende ta kendısı dedım…..ve bu akşam buluşmak istedını soledı bende olur dedım…o gun cok heyecanlıydım…eve cıkıp ustumu değiştirdim…peşinden evdekılere ben bu akşam gec gelebılırım hatta gelemeyebılırım dedım benı beklememlerını soledım….ve evden ayrıldım….
ofise gelmeden once yol daken telefonum bır kez daha caldı….Telefonu açtımda yıne o ses….bana adının yasemın oldunu soledı…o akşam saaat 7 de benı heykelden alıca ğını soledı…ben okey dedım saaat 7 e10 kala heykele ındım 5 dakıka felan bekledım ve beyaz bır wolkvogen polo sellektor halletmeye başladı ben anladım…..Gel yanıma yanastı…aabaya bindim ve evıne gittik…
Evın kapısını acar acmaz dudaklarıma yapıstı opuse opuse kapıyı kapattı…hemen sonra opuserek salona kadar gittik….na sıl soyundumun bilincinde bıle olmadan cırılçıplak oldumu farkettım…Meltem dudaklarımdan ba şlayıp yavas yavas aşağıya doğru ınmeye başladı…baktımkı sıkımın serınledını farkettım…ana bir baktım sikim meltemın o kucuk dudakları içinde kayboluvermıss…..
dayanamadım…ve aradan 5 dakıka sonrasında agzına boşaldım…oda buyuk bir ozenle menılerımım hepsini yutmaya başladı ardında….bende meltemı aldım kanepenın uzerıne yatırdım…dudaklarından ba şlayıp aşağıya doğru ındım…o guzel kucuk goğuslerının hepsini ağzıma almıstım….oda ahhhhhhhh ohhhhhhhhh seslerıyle benı tahrık etmeye başlamıstı….yavas yavas gobeğinden sonrasında sulanmış am deliğini yalamaya başladım benım kucuk dıl darbelerımı yerken ole bır ınlıyordukı…..
artık dayanamıyorum hadı sok artık diye talımatı alır almaz yarrağımı sıvazlayıp am deliğini dudaklarını surtmeye basladım ve peşinden ole bır gecırdımkı….aman allahım ole bır cığlık geldıkı…..fakat kalkmıs sıkın dını ımanı olmaz hesabı aldırıs bıle etmeden oyle bır sokuyordumkı…hemen sonra acı cığlıklar yerını zev k cığlıklarına bırakmaya başladı….ond an sonrasında ıcınden cıkarıp domalmasını soledım…oda tabı kocacım dedı…domaldı…aklıma koymustuk o muhtesemmor delığını sıkece tım…
kafama koymustum….azca musade edermısın dedım ve banyoya gıttım…banyo dolabına bır baktım vazelın…aha dedım aradımı buldum…vazelını alıp getırdım….ne ypacaksın onu dedı…bende senı pembe bulutlar uzerıne cıkaracağım dedım….arkadan olmaz dedi….bende olur dedım canın acıtmayacağım..dedım hayır hayır dedı…bende ellerını tutup vazelını got delığıne surdum….
ve peşinden kaya gıbı olmus sıkımı bır hamlede got delığının derinliklerıne ıttırmeye başladım…cıkar cıkar dedı içimden….fakat ben aldırıs bıle etmeden…gıt gellerımı surdurmeye basladım….on dakıka felan sonrasında ıcıne ole bır boşaldımkı……ve içinden cıkarıp…bir sigara içtim…çırılçıplak oturup bırer sıgara ictik…..ve artık kocasını ben oldumu ve benle herzaman birlikte olmak istedını soledı….
bende niçin olması dedım….ve hemen sonra bır kaç posta daha gisdip geldıkten sonrasında sabah olmsuta haberımız yok…..benım gıtmem lazım dedım ve ustumu gıymeye basladım…giyinip tam evden cıkarken ana baktım bana 100 $ dolar verdı….bu senın hakkın..dedı…. işte o gunden bu gune haftada 2 gun kesınlıkle jigolo oldum bayanı yanı meltemı sabaha kadar sıkıyorum ve sabah eveden
 

jigolo oldum ya

Izahat
jigolo oldum ya
jigolo
slm ben kenan ve yalovada yaşıyorum…1,80 uzunluğunda 70 kılo fiziği ve dıksıyonu oldukca duzgun bir gencim..Her neyse fazla uzatmadan hıkayeme gecmek isterim…Ben akşam işten çıktıkn sonrasında eve gıtmeden once her akşam turku bara gıder 3 bilemedınız 4 saat takılırım ond an sonrasında eve giderim…gene bole bır akşamdı….
daha proğram başlamamıstı….Saat 9 sularında otururken masama 30 yaslarında sarı saçlı mınyon tıplı bir adının meltem oldunu soyleyen bir olgun bayan geldı ve bana oturabılırmyım dedı…Bende niçin olmasın tabıı buyurun dedim….ve masama oturdu içecek bişey alımısın dıye sordumda hayır almıycam dedı…bende evet sizi dınlıyorum dedim…Bana uzun süreden beri benı izledını ve hıc bır bayanla ılgılenmedımı soledı…
ve peşinden bombayı patlattı…..haftanın bir gunu benımle birlikte olurmusun? dedı ben sok oldum…ve peşinden niçin olmasın dedım…benden telefon numaramı aldı ve masasına gitti oturdu fakat gıttıkten sonrasında benı suzduğunu farkedebılıyordum…her neyse ben kalkıp eve gıttım…hıç unutmuyorum gunlerden salı idi….zırrrrrr……….
telefonum çaldı ozel numaradaydı…açtımda o tahrık edıcı ses merhaba kenan ılemı gorusuyorum dedı…bende ta kendısı dedım…..ve bu akşam buluşmak istedını soledı bende olur dedım…o gun cok heyecanlıydım…eve cıkıp ustumu değiştirdim…peşinden evdekılere ben bu akşam gec gelebılırım hatta gelemeyebılırım dedım benı beklememlerını soledım….ve evden ayrıldım….
ofise gelmeden once yol daken telefonum bır kez daha caldı….Telefonu açtımda yıne o ses….bana adının yasemın oldunu soledı…o akşam saaat 7 de benı heykelden alıca ğını soledı…ben okey dedım saaat 7 e10 kala heykele ındım 5 dakıka felan bekledım ve beyaz bır wolkvogen polo sellektor halletmeye başladı ben anladım…..Gel yanıma yanastı…aabaya bindim ve evıne gittik…
Evın kapısını acar acmaz dudaklarıma yapıstı opuse opuse kapıyı kapattı…ondan sonra opuserek salona kadar gittik….na sıl soyundumun bilincinde bıle olmadan cırılçıplak oldumu farkettım…Meltem dudaklarımdan ba şlayıp yavas yavas aşağıya doğru ınmeye başladı…baktımkı sıkımın serınledını farkettım…ana bir baktım sikim meltemın o kucuk dudakları içinde kayboluvermıss…..
dayanamadım…ve aradan 5 dakıka sonrasında agzına boşaldım…oda buyuk bir ozenle menılerımım hepsini yutmaya başladı ardında….bende meltemı aldım kanepenın uzerıne yatırdım…dudaklarından ba şlayıp aşağıya doğru ındım…o guzel kucuk goğuslerının hepsini ağzıma almıstım….oda ahhhhhhhh ohhhhhhhhh seslerıyle benı tahrık etmeye başlamıstı….yavas yavas gobeğinden sonrasında sulanmış am deliğini yalamaya başladım benım kucuk dıl darbelerımı yerken ole bır ınlıyordukı…..
artık dayanamıyorum hadı sok artık diye talımatı alır almaz yarrağımı sıvazlayıp am deliğini dudaklarını surtmeye basladım ve peşinden ole bır gecırdımkı….aman allahım ole bır cığlık geldıkı…..fakat kalkmıs sıkın dını ımanı olmaz hesabı aldırıs bıle etmeden oyle bır sokuyordumkı…ondan sonra acı cığlıklar yerını zev k cığlıklarına bırakmaya başladı….ond an sonrasında ıcınden cıkarıp domalmasını soledım…oda tabı kocacım dedı…domaldı…aklıma koymustuk o muhtesemmor delığını sıkece tım…
kafama koymustum….azca musade edermısın dedım ve banyoya gıttım…banyo dolabına bır baktım vazelın…aha dedım aradımı buldum…vazelını alıp getırdım….ne ypacaksın onu dedı…bende senı pembe bulutlar uzerıne cıkaracağım dedım….arkadan olmaz dedi….bende olur dedım canın acıtmayacağım..dedım hayır hayır dedı…bende ellerını tutup vazelını got delığıne surdum….
ve peşinden kaya gıbı olmus sıkımı bır hamlede got delığının derinliklerıne ıttırmeye başladım…cıkar cıkar dedı içimden….fakat ben aldırıs bıle etmeden…gıt gellerımı surdurmeye basladım….on dakıka felan sonrasında ıcıne ole bır boşaldımkı……ve içinden cıkarıp…bir sigara içtim…çırılçıplak oturup bırer sıgara ictik…..ve artık kocasını ben oldumu ve benle herzaman birlikte olmak istedını soledı….
 

erkeğimin parasıyla jigolo tuttum

Izahat

erkeğimin parasıyla jigolo tuttum
43 yaşlarında esmer güzeli bir hanımım. Adım Zeynep. Eşimle aslen geçen yıl evlendik kısaca birazcık geç de olsa bir erkeğimin olmasını istemiştim. Bir erkekle tertipli olarak sex hikayeleri filan yaşamak fikri başlangıçta fazlaca güzel geliyordu bana kısaca bir erkekle her canım istediğinde sevişebilmek ve hem onu hem de kendimi mutlu etmek istiyordum kısaca bu fikirle evlenmiştim aslen.Eşim benden 10 yaş daha büyük zengin ve hakikaten fazlaca yakışıklı bir adamdı. Bir iş yemeği esnasında tanışıp bir kaç hafta sonrasında evlenmeye karar vermiştik. Eşimin başlangıçta bana karşı ilgisinden memnundum benimle fazlaca ilgileniyor beni her şeyden sakınıyordu. Fakat ne olduysa o gece yaşadığımız andan sonrasında oldu.
Eşimin gece beni deli şeklinde sikmesini beklerken ondan aldığım yanıt her şeyi bitirmişti bende
Eşim eve ulaştığında müthiş azgın bir durumdaydım. Tüm gün onun gelmesini beklemiştim ve habire elimde ne kadar sex hikayeleri içeren film var ise ki bunlar genel anlamda eşimin sağlam film arşivinden çıkıyordu. Hepsini izlemiştim, inanılmaz sex hikayeleri vardı içlerinde, porno öykü filan, sikişler her türlü izledikçe izlemiştim fakat o gün nedense mastürbasyon yapmak istemiyordu canım eşiminle sevişmek istiyordum yalnızca aklımda ondan başka hiçbir şey yoktu. O gece eve birazcık geç geldi, duş aldı. Duş süresince onun kaslı ve iri vücudunu seyrettim. Onu izlemeyi seviyordum. Sonrasında birlikte öpüşerek odaya geçtik ben yatağın üstüne uzanıp onu beklemeye başladım fakat eşim bir türlü yanıma gelmiyordu. Nihayet gelmişti dakikaların geçisini sabırsızlıkla beklemiştim. Üzerimde siyah geceliğim ve iç çamaşırlarım vardı. Eşim bu tarz şeyleri yurt haricinde benim için satın almıştı ve biliyordum hakikaten de bana fazlaca yakışıyordu. Sutyenim küçüktü alttan süper ötesi kaldırıyordu ki göğüslerimi damla şeklinde göğüslerimi büyükçe gösteriyordu, külodu ise tam bir sex çağrısıydı, aynı sex hikayeleri filmleri içindeki bayanlar şeklinde hissediyordum bu tarz şeyleri giyince. Bacaklarımı da araladım ki vakit kaybetmeden içime almak istiyordum onu, ön öpüşmeye filan gerek yoktu. Amcığımı birazcık yalayıp direk içime girmeliydi.Geldi eşim sonrasında, ona “Seni isterim” dedim fakat asla oralı olmadı. Yanıma geldi uzandı, benim tüm yaptığım hazırlık boşa gitmişti sanki. Fazlaca sinirlenmiştim benim kadar seksi ve olgun bir bayanı mutlu etmekten hangi adam geri kalabilirdi ki? İnanamadım kocama. Bana belimden sarıldı ve yanıma uzanıp “Üzgünüm bu aralar canım asla sex yapmak istemiyor” dedi. Şaşırmıştım. Beni istemiyordu kısaca sonrasında direttim niçin bu şekilde bulunduğunu filan. Bana sıhhat problemi bulunduğunu ve erekte olamadığını söyledi fazlaca üzülmüştüm o gece. Delirmiştim kısaca tüm jigolo sitesi hayallerim suya düşmüştü,ben sex hikayeleri yaşatacak bir koca düşünüp hayal kuruyordum fakat benim erkeğimin yarağı kalkmıyordu hem de benim şeklinde bir hanıma bile bu şekilde davranabiliyordu. Beni gören hepimiz bana bir sex objesi olarak bakıyordu fakat ben sırf aynı insanla sex yapmak için evlenmiştim. Fazlaca üzgündüm. Hatta o gece ayrılmayı bile düşündüm ondan, sonuçta sex yapamayacaktım ne gerek vardı ki evli kalmaya. Sonrasında yaşadığım rahat yaşamı bırakmak fikri ulaşınca üzüldüm, birazcık daha bu şekilde devam etme fikri oluştu bende.
Aslı’nın yakışıklı jigolosu ile yaşamış olduğu sex hikayeleri dinlemeye değerdi fakat…
O gün iş yerimde varlıklı bir kadın arkadaşımla dertleştim. Adı Aslı. 35 yaşlarında ve hakikaten o da minimum benim kadar güzel bir hanımdır. Bana her gün kocası ile yaşadıkları güzel sex hikayeleri ni filan anlatırdı Aslı ben de ona imrenirdim, ne talihli bulunduğunu düşünerek üzülürdüm. Fakat o gün değişik bir şeyden bahsetmişti beni şaşırtan. Kocası bir kaç haftalığına iş seyahatine çıktığında eve bir jigolo çağrı ettiğini ve onunla saatlerce muhteşem bir sex yaşadığını filan. Bu aklıma fazlaca yatmıştı. Aslına bakarsanız eşimde de benimle porno öykü filan yaşayamayacağını ima etmişti ben de hem onun parasını yiyebilirdim hem de genç bir jigolo ile günümü gün ederdim. Aslı jigolosu ile her daim buluştuğunu söyleyince de acaip şaşırmıştım kocası onu o denli iyi sikerken bir de jigolo ile sikişiyordu. Ben de istiyordum, hem de Aslı’yı siken o adamı. Aslı’dan telefonunu istediğimde birazcık kıskançlık duymuştu yüzü asıldı fakat sonrasında verdi telefonunu bana. Aşık olmuştu besbelli bu gence. 43 yaşlarında bir karı olarak ben artık deli şeklinde sex yapmak istiyordum son demlerimdi ve sex hikayeleri beni bekliyordu. Fazlaca heyecanlıydım.
Erkeğimin bana sex hikayeleri yaşatamayacağı belliydi
Ertesi gün planımı yapmış olup aradım jigoloyu. 28 yaşlarında genç ve atletik yapılı bir gençti. Fazlaca daha yakışıklıydı hakikaten eşimden filan, Aslı’nın söylediği kadar vardı. Buluştuk bir kafede ve benimle otelde sevişebileceğini söylemiş oldu. Derhal ihtiyaç duyulan parayı verdim kendisine ve ben kafede beklerken o otel işlemlerini halletti. Bir kaç saat içinde otele yerleştik, fazlaca heyecanlıydım,aklımda deli sorular içinde öncelikle girip bir duş aldım ve yanımda getirdiğim o siyah gecelik ve eşimin bana dönerek bakmadığı seksi iç çamaşırlarını geçirdim üzerime. Gerçek minimum o geceki kadar seksi görünüyordum. Delirmek üzereydim bu kadar yakışıklı bir genci içimde hissedecektim birazdan seksin doruklarına çıkaracaktı beni biliyordum. Sex hikayeleri bile kıskanacaktı bizim ilişkimizi, sikiş anılarımı artık ben de her insana anlatabilecektim doğal kocam olarak jigolumu.
Jigolom Mert ile sex hikayeleri yaşamak için otele yerleştik
Yatağa uzandım ve bacaklarımı araladım. Jigolomun adı Mert’ti ayrıca. Mert derhal yanıma yaklaşıp külodumu kenara çekip amcığımı yalamaya başladı. Dili ile o denli iyi hazza ulaştırıyordu ki beni ve öylesine ıslanmıştım ki zevk çığlıklarım odada yankılanıyordu. Aylardır bugünü beklemiştim aslen kocamla olsun istemiştim sadece para verdiğim bir jigolo ile sex hikayeleri yaşıyordum bu da güzeldi “Boş ver” dedim kendi kendime, “Tadını çıkar”. Bacaklarımı omuzlarına doğru attım, bacağım kilitleniyordu azca daha. Öylesine güzel kullanıyordu ki dilini zevkten ölüyordum azca daha. Dakikalarca dili ile yaladı amcığımı. Sonrasında yukarı doğru beni öperek ve yalayarak çıktı. O ıslak ağzı ile dudaklarıma yapıştı. Oğlanını hissediyordum yerinde duramıyordu içime girmek istiyordu deli şeklinde. Farkındaydım ve ben de fazlaca istiyordum bu anı yaşamayı. Dudaklarımı o şekilde morartıyordu ki bir ara çığlığı bastım fakat zevkten doğal. Boynumu emdi ara ara göğüs uçlarımı filan. Meme uçlarım dimdik olmuştu. Göğüslerimi elliyordu, meme uçlarımı yalıyordu. Böyle bir durum yoktu fakat beni domaltsın ve deli şeklinde beni arkadan siksin istiyordum. Hep sex hikayeleri içinde bu tarz şeyleri okuyordum şu sebeple. Ben de isiyordum. Ona “Beni arkadan sik hadi” dedim o da “Iyi mi isterseniz Zeynep hanım” dedi. Fazlaca kızmıştım. Ve yüzüne bir tokat patlatıp “Ben senin orospun olmak isterim bana hanım demekten vazgeç!” dedim. Ve aletini boxerının içinden çıkarıp amcığıma soktum. İnanılmazdı. Bacaklarımı omzuna aldı ve bana daha ilkin asla tatmadığım bir anı yaşattı. Beni deli şeklinde düdüklüyordu. Saçlarım her yandaydı artık ağzıma giriyorlardı. Beni onlarca kere siksin isterim otelden çıkmaya asla niyetim yoktu… Sonunda istediğim anı yaşatmıştı bana beni elimden tutup, aletini…

BAYANLARA KÖLE VE JİGOLO

Izahat
BAYANLARA KÖLE VE JİGOLO
BAYANLARIN DİKKATİNE SİZLER İÇİN ÜCRETSİZ KÖLE VE JİGOLO OLMAYA HAZIRIM YAS VE KILO HİÇ SORUN DEĞİL ÖNCELİKLE OLGUN KADINLARA KÖLE OLMAYA SABIRSIZLANIYORUM İLGİLENENLERİN MESAJLARINI BEKLİYORUM