Nuray – Hollanda

Merhabalar. Nuray ben. Hollanda jigolo başvuru isteyen bayanlar içinde buldum kendimi. Bundan dolayı artık dönemin geldiğini düşünüyorum. Yaşım 33. Aslen genç gösteriyorum ve bu benim en sevdiğim özelliğim. Ek olarak insanların bakış açılarıyla ilgilenmiyorum. Kimisi fazlaca güzel buluyor, kimisi de ne bileyim ya boş işler. Benim buraya duyuru açma hedefim tamamen jigolo başvuru. Türk bayanım ve Türk bir adam ile jigolo başvuru isterim.
Yabancı taliplerim de olmuyor değil. Hollanda’da aile şirketimiz var. Haliyle devamlı ülkeme gelemiyorum. Ülkemin özlemini çeksem de işimiz burada olduğundan o şekilde her canım istediğinde gidip gelemiyorum maalesef ki. Fakat ne olursa olsun yaz döneminde ne olursa olsun Türkiyeyi ziyaret ediyorum. Hakkaten fazlaca özledim ve ümit ederim evleneceğim kişiyi bulursam tamamen geri dönerek kalmak amacındayım. Burada sıkılmıyorum her şey fazlaca güzel fakat sevgi olmayınca insan dert sahibi olabiliyor. Birde nedense bana buranın insanları buranın erkekleri itici geliyor. Kısaca bir ihtimal bende bir mesele var bilemiyorum fakat kendi kanımdan kendi vatanımdan olsun düşüncesi hakim bende.
Hollanda jigolo başvuru isteyen bayanlar mevzusunda başka duyuru var mı bilemem fakat ben hakkaten bir çok süre sıkılıyorum burada. Akrabalarım da evlenmem icap ettiğini söylediği süre geriliyorum. Sanki geç kalmışımda bu saatten sonrasında iyi mi evlenecekmişim şeklinde düşünceler oluşturuyorlar bende. Canımı sıkıyorlar başka bir şey değil doğrusu :). Sohbete vaktim var. Genel anlamda akşamları telefon yada bilgisayar başındayım. Bunun haricinde insanların olgun bayanler ile alakalı düşünceleri önemlidir. Örneğin şu şekilde bir şey sorsam; Niçin jigolo başvuru istiyorsunuz?
jigolo sitesi bir oyun değil. Büyük bir sorumluluktur. Ek olarak insanların ne olursa olsun doğru kişiyi bulması gerekir. Ben de mesajları okurken aslen seçim yapmış olacağım bir nevi. Görmeden de bir şey hissedemem o ayrı sorun. Profillerinizi titizlikle inceleceğime ve size ulaşacağıma güvenilir olabilirsiniz.
Dostlar benden şimdilik bu kadar. Ümit ederim güzel bir halde profillerinizi oluşturursunuz. Ben inanıyorum doğru kişiyi bulacağıma. Aslına bakarsanız bulamasam bile illa ki dost olarak kalacağım kişiler olacaktır. Bakalım sohbetler devam ederken güzel neticelerle da karşılaşabiliriz. En kısa zamanda görüşmek suretiyle.
Profil bildirimlerinizi umuyorum ihmal etmeyin.

Tagsbayan dost dul adam dost jigolo sitesi Hollanda hollanda jigolo sitesi nuray jigolo sitesi yurt dışı jigolo sitesi yurt dısında jigolo sitesi yurt dısından olgun bayan