Sevda – Antalya

Sevda benim ismim. Buradan her insana devasa merhabalar. Aslına bakarsak dost arıyorum kadın üyesiz diyenler için buradayım. İlanımı açıyorum şimdi ümit ederim iyi tıvıtır dul gelir üye olur. Bunun haricinde iyi mi desem, ciddi adam dost arıyorum ben ya. Bıktım valla öyleki takılmak isteyenlerden. Yaşım 31. Artık jigolo sitesi çağına geldik yahu öyleki gezelim, tozalım falan bizlerden geçti. Bununla birlikte her defasında benimle dost olmak isteyenler kendini 10 günde belli ediyor. jigolo başvuru isteyen de teklifini ediyor fakat ben hazır değilim ki.
Dost arıyorum kadın üyesiz diyenlerden birkaç ricam var. Kendinizi tanıtmanız koşul. Azca da olsa ön bilgiye ihtiyacım var şu demek oluyor ki. Bunun haricinde yaşınız 37’yi geçmemeli. Olur da ciddi düşünürsek yaşa bakarım ben şu demek oluyor ki. Ondan sonrasında bir de şey var, bayanlara bakış açınız. Kibar mısınız, duygusal misiniz yoksa maço musunuz, bu tarz şeyleri da profilinize yazmanızı isterim.
Üye olmadan bir arkadaşlık sitesi bulmak fazlaca zor fakat iyi ki burası denk geldi. Şimdi görelim kimler iyi mi profil oluşturacak. Yaşımdan kaynaklı gözünüzde birazcık canlanayım isterim. Sarı saçlıyım, boyum uzun ve normal olarak bakımlıyım. Doğrusu beni beğeneceğinizi umuyorum. Kendime bakarım şu demek oluyor ki. Bakımsız hanım yoktur ki aslına bakarsanız. Her neyse burası pek mühim değil. Bunun haricinde birkaç şey daha var.
Alınganım ben söylemeden edemeyeceğim. Hakikaten şakasına bile bir şey söylense derhal alınıyorum dostlar. Bu benim suçum mu bilemiyorum da fena bir alışkanlık olduğuna inanırım. Alttan alın şu demek oluyor ki olur mu? İszlere ne olursa olsun ulaşacağım merak etmeyin sözüm olsun. Başka ne denir ki işte dost arıyorum diye buradayım. Güzel kadın olmanın verdiği cesaretle her insana talih vermiş olacağım. Son olarak da ilk muhabbette jigolo sitesi mevzusuna girmeyelim.

TagsAntalya kadın Antalya kadın dost Antalya jigolo sitesi sitesi kadın dost En yakın kadın arkadas jigolo başvuru isterim jigolo sitesi arayanlar