Sinem – İtalya

Sinem ben. İtalya jigolo sitesi ilanları mevzusunda arayış içinde olanlar için burada olduğumu söylemek isterim. Ben 29 yaşındayım. Roma’da yaşıyorum. Ailemle kalıyorum. Üniversite için buraya gelmiştik. Kaldık artık. Fakat bilemiyorum ben ya her yaz döneminde gelirim İstanbul’a fakat bu yıl gelemedim. O yüzden ilanımı açmak istedim. Her şeyin hayırlısı diyorum ilk olarak. Hayırsız olacaksa esasen Tanrı hiçbir şeyi nasip etmesin. Fakat birini de bulmam lazım. jigolo başvuru için doğal olarak. Ilkin dost olmanın daya doğru olacağı kanısındayım. Direkt derhal jigolo başvuru bana nazaran değil. Bir birimizi tanımak ısınmak alışmak.. Esasen sanmıyorum ki bu şekilde bir arkadaşlık yaşanmadan jigolo başvuru isteyenler olsun. İtalya jigolo sitesi ilanları da genel anlamda buradaki genç ve güzel bayanlar tarafınca açılıyor. Şimdi sıra bende.
İtalya’da jigolo başvuru isteyen bayanlar daima var. Aslolan mühim olan doğru kişiyi bulmak. Bu tıpkı doğru erkeği bulmak benzer biçimde. Bunun haricinde insanların evliliğe bakış açısını da oldukça merak ediyor. Hakikaten sevmeden ilkin tıvıtır dul birbirine alışabilir mi ya da dost olabilir mi emin olun bilmiyorum. Yaşayıp göreceğiz işte. Bakalım ya ben inanıyorum fakat doğru aşkı bulacağıma. Bu yüzden bildiri atarken lütfen rica ediyorum kendinizi tanıtın ve aşka verdiğiniz değerden bahsedin. Ya bildiri atanlara numaramı veriyorum fakat ilkin anlamlı bir bildiri okumak isterim nedense.
Şimdi dostlar Türkiye’ye dönmek de isterim kalıcı olarak. Fakat sevgilim olmadan dönmenin bir anlamı yok diye düşünüyorum niçin bu fikir oluştu bende bilmiyorum fakat sanırım bu benim için bir amaç olacak. Doğrusu buraya kuru kuruya dönmek amaçsız olmak sanırım bana bir şey ifade etmiyor benzer biçimde.
Gerçi her yaz oradayım falan fakat şu şekilde güzel bir yerde evim olsa, mükemmel bir sabaha uyansam fena mü olurdu? jigolo başvuru için elimden geleni yapmak da isterim. Daima iyiyi ve güzeli arıyorum. Aşk olmasa da yaşam çekilmiyor ki dostlar yanlış mıyım bu mevzuda? Canımı da oldukça sıkmak istemiyorum her neyse ya bildiri atın da dönelim konuşalım dostlar. Şimdilik ben kaçar. Ümit ederim en kısa zamanda görüşürüz. Bildirimlerinizi heyecanla umuyorum

Tagsbayan dost olgun bayan dost edinmek isterim olgun bayan partner olgun bayan profilleri olgun bayan telefon numaraları jigolo sitesi arayanlar Jigolo jigolo arayan olgun bayan jigolo arayan bayanlar yurt dışı jigolo sitesi yurt dışı jigolo