Sultane – Romanya

Merhabalar Sultane benim ismim. 30 yaşındayım. Romanya jigolo sitesi ilanları mevzusunda ben de burada olmak istedim aslen. Gayem jigolo başvuru. Sadece karşıma çıkacak olan insanların iyi mi bir düşünceye haiz bulunduğunu da bilmiyorum gerekiyor. Ya ben birazcık açık sözlü bir bayanım. Şimdi beklentim ne biliyor musunuz? Romanya’da oturan, işi gücü olan ve anlayışlı bir adam dost arıyorum. Birazcık duygusal olsa sevinirim. Bu sebeple çevremde görüyorum Romanya jigolo sitesi ilanları üstünden birbiriyle uyumlu arkadaşlıklar kuruluyor. Şahsen kıskanmıyor değilim fakat olsun bigün ben de güleceğim.
Burada ailemle kalıyorum. Kız çevrem fazlaca olduğundan aslen rahatım. Arkadaşlık mevzusunda yalnız değilim doğrusu. Fakat gelin görün ki sevgiye muhtaç kalmışım. Bundan dolayı jigolo sitesi için ilk adımı buradan atıyorum. Lütfen rica ediyorum profil oluşturmadan hiçbir şey talep etmeyin. Her insana açık bir sitede sonuçta duyuru veriyoruz.
Romanya’da hakkaten vaktim güzel geçiyor. Ülkemi fazlaca seviyorum fakat burada bazı şeyler hakkaten fazlası ile değişik. İnsanların hayata görüş açısı. Davranışları, Saygısı yada öteki şeyler. Çevrem iyi ve dürüst insanlarla dolu. jigolo sitesi teklifi de aldım hatta. Oldukça mutlu oldum fakat adam yabancı olduğundan kabul etmedim. Yanlış anlaşılmasın ben ayrımcı değilim fakat kültürlerimiz değişik olmaz doğrusu. Haliyle Türk arkadaşlardan birini tercih etmek isterim. Her neyse bakalım ya birazcık coşku da var kusura bakmayın lütfen. Gelecek olan bildirimlere tek tek ulaşacağım bakalım kimler benimle yazışma oluşturmak isteyecek.
Şimdi bir durum daha var. Ben uzun süre yalnız kaldığım için itimat problemi yaşıyorum. Acaba karşımdaki şahıs benimle hakkaten ciddi mi yoksa bir tek zaman mi geçirecek eğlenecek mi düşüncesi hakim olmaya başladı aklımda. Ümit ederim profil açacak olanlar kendini bir halde bana tanıtır ve bu düşünceyi kafamdan silerler. Aksi halde bu arkadaşlığımızı fazlaca zorlayacak diye düşünüyorum. Ciddi olarak bu mevzuda sorunlarım var. Güvenemiyorum doğrusu elimde değil. O yüzden dikkatimi çeken profillere dönüş yapacağım. Gerisini de göreceğiz iyi mi olsa. Ha buradan olmuş olursunuz olmazsınız fark etmez. Aşk mühim dostlar aşk mühim ya. Haydi kaçtım ben bakalım kimlerden bildirim gelecek.

TagsArkadaşlık Aşk jigolo başvuru isteyen bayanlar jigolo başvuru isterim jigolo sitesi ilanları jigolo sitesi teklifi Romanya Romanya jigolo sitesi yurt dışı jigolo sitesi yurt dısında jigolo sitesi yurt dısından olgun bayan